19. ارديبهشت 1398 - 10:37   |   کد مطلب: 301160
سراب روانسر: : تصادف ۲ خودرو کافی بود تا مرد جوان که در حال عبور از عرض خیابان بود از مرگ نجات پیدا کند.

به گزارش سراب روانسر، به نقل ازشوک آنلاین, خبرنگار مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب که در محل یک تصادف شدید حاضر شده بود ، مشغول عکاسی از صحنه تصادف بود ، که متوجه صحبت های یک شاهد عینی در محل تصادف شد.

خبرنگار مرکز اطلاع رسانی از شاهدی که بر روی جدول وسط خیابان نشسته بود و بدنش از ترس می لرزید پرسید که این حادثه را تعریف کند .

مرد جوان گفت : اگر یک متر جلوتر بودم الان باید از جنازه ام عکس می گرفتی . چند دقیقه پیش (اشاره به خودروی پراید ) این ماشین که از خیابان آزادی با سرعت در حال عبور بود با چراغ قرمز مواجه شد من آن لحظه تصمیم گرفتم از محل خط کشی عابر پیاده عبور کرده و به آنطرف خیابان بروم، چون چراغ عابر برای من سبز بود .

عابر پیاده در این لحظه از جای خود بلند شد وگفت : من به خیال اینکه چراغ خودروها قرمز است و قرمز بود ( آخه چه کسی قرمز رد می کنه) و دیگر هیچ خودرویی از چراغ قرمز عبور نمی کند از خط کشی عبور کردم . تقریبا به وسط های خط کشی عابر پیاده رسیده بودم که دیدم خودروی پراید از چراغ قرمز عبور کرده و با سرعت به سمت من می آید . در این فاصله چراغ خودروهای مقابل که سبز شده بود ماشین ها حرکت کرده و پژویی که در حال عبور از چراغ سبز خود بود با شدت با این پراید برخورد کرد .

وی ادامه داد : اگر برخورد پژو با پراید نبود الان من مرده بودم و اینجا رویم ملحفه سفید کشیده بودند . شدت تصادف به قدری بود که پژو ، پراید را چند متر آنطرف تر پرت کرد . انگار از جلوی راه من پراید را برداشت و نگذاشت به من برخورد کند . البته من از این تصادف خیلی ناراحت هستم که چرا این دو خودرو با یکدیگر برخورد کرده اند و باعث بوجود آمدن این خسارتها شده اند اما اگر این تصادف بوجود نمی آمد من الان مرده بودم .

من از ایشان پرسیدم که به نظر شماچه کسی در این تصادف مقصر است ؟ عابر گفت : به نظر من کسی که با چنین سرعتی از چراغ قرمز عبور می کند و جان شهروندان را به خطر می اندازد و با برهم زدن نظم ترافیک باعث ایجاد این صحنه های دردناک می‌شود به نظر من و از نظر انسانی فکر کنم کارشناسان راهور صد در صد مقصر است چرا که شاهدان دیگری هم در اینجا هستند که شاهد این صحنه بوده اند .

در این صحنه یک انسان شریف رفته بود و چند تا آب معدنی برای رانندگان تصادف و این عابر پیاده خریده بود و به آنها تعارف کرد. پلیس هم مشغول تنظیم کروکی بود و اورژانس نیز راننده مصدوم پراید را در محل درمان می کرد گویی شدت حادثه زیاد بود و مصدوم را باید به مراکز درمانی منتقل می کردند .

یکی از افسران راهور مشغول جارو زدن شیشه های وسط خیابان بود و……