19. ارديبهشت 1398 - 19:13   |   کد مطلب: 301172
سراب روانسر: عصر امروز با حضور مسئولان شهر روانسر شهردار جدید روانسر معارفه شد

به گزارش سراب روانسر، عصر امروز در محل سالن جلسات فرمانداری روانسر با حضور مصطفی زاده فرماندار شهرستان، سالاری معاون عمرانی استانداری  استان کرمانشاه، اعضای شورای  اداری و شورای شهر؛ امید مجیدی شهردار جدید شهر روانسر معارفه شد.

 

مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه در این نشست گفت: شهرستان روانسر پتانسیل های بسیار بالایی دارد و یکی از زیباترین شهرهای استان است که موقیت بسیار خوبی برای توسعه دارد.

 

وی یادآور شد: با توجه به اینکه روانسر در مسیر عبور چند شهرستان دیگر قرار دارد و منطقه اورامانات نیز همواره پذیرای مسافران و گردشگران است باید زمینه ماندگاری هر چه بیشتر مسافرین را در این شهر فراهم کنیم.

 

سرپرست فرمانداری روانسر نیز گفت: نبود درآمد پایدار و کمبود ماشین آلات و تجهیزات مهمترین مشکل شهرداری های روانسر و شاهو است.

 

سعدی مصطفی زاده افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر باید اولویت ها و نیازهای شهروندان را شناسایی و با همدلی و هماهنگی در جهت برآورده کردن این نیازها تلاش کنند.

 

سرپرست فرمانداری روانسر اظهار کرد: ساماندهی سراب روانسر یکی از مطالبات و خواسته های شهروندان است که اعتباراتی در سال های گذشته هزینه شده و انتظار می رود همچنان در دستور کار باشد.

 

در پایان این نشست امید مجیدی به عنوان شهردار جدید روانسر معرفی و از خدمات سید مسعود قطبی سرپرست سابق شهرداری این شهر تقدیر شد.

 

امید مجیدی دارای مدرک مهندسی عمران و شهرسازی است که سابقه مدیر پروژه و رییس کارگاه پروژه های مختلف عمرانی را در کارنامه خود دارد.