25. ارديبهشت 1398 - 10:25   |   کد مطلب: 301232
سراب روانسر: رئیس گروه فنی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: اولین استخر شهرستان ثلاث باباجانی ظرف چندماه آینده افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش سراب روانسر، به نقل ازایسنا, فرشاد رشیدی با اشاره به آغاز عملیات احداث استخر شهرستان ثلاث باباجانی در سال 91، اظهارکرد: متاسفانه این پروژه در سنوات گذشته به دلیل عدم اختصاص اعتبار مورد نیاز بسیار کُند پیش رفت. 

وی بابیان اینکه این پروژه در حال حاضر پیشرفتی 85 درصدی دارد، عنوان کرد: جمعا 750 میلیون تومان اعتبار برای تکمیل و اتمام این پروژه اختصاص یافته و امیدواریم ظرف چند ماه آینده شاهد افتتاح آن باشیم. 

رئیس گروه فنی اداره کل ورزش وجوانان کرمانشاه همچنین از در دست تعمیر بودن چهار استخر شهرستان‌‌های استان خبرداد و گفت: استخر گیلانغرب با 200 میلیون تومان اعتبار، اسلام آبادغرب با 300 میلیون و کوثر کرمانشاه با 300 میلیون تومان از جمله این استخرها هستند که قبل از شروع فصل گرم تعمیرات آنها را به اتمام خواهیم رساند. 

وی افزود: برای استخر شهرستان جوانرود نیز 420 میلیون تومان اعتبار اختصاص دادیم و تعمیر آن درحال انجام است، اما باتوجه به قدیمی بودن ابنیه این استخر امسال اعتبار بیشتری برای مرمت آن اختصاص خواهیم داد. 

رشیدی همچنین به غیرفعال بودن استخر پاوه هم اشاره کرد و گفت: برای تعمیر استخر شهر پاوه نیز 450 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته ایم و درحال انتخاب پیمانکار برای شروع فعالیت تعمیرات این استخر هستیم. 

به گفته این مسئول، درحال حاضر استخر تمامی شهرستان های استان های استان بجز جوانرود و پاوه فعال هستند.