25. ارديبهشت 1398 - 10:29   |   کد مطلب: 301233
سراب روانسر: شب گذشته از ساعت 20 شب تا یک بامداد، چهار تصادف در جاده های کردستان رخ داد.

به گزارش سراب روانسر، به نقل ازکردپرس,دبیراورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: یک تصادف میان سواری پژو و پراید در محور کامیاران به روانسر نرسیده به روستای درویان  در ساعت 20 شب گذشته رخ داد که بلافاصله بعد از تماس با فوریت های 115، دو دستگاه  آمبولانس اورژانس به محل اعزام شدند.

 مصطفی فرامرزی ادامه داد: این حادثه پنج مصدوم به دنبال داشت که 2 نفر از مصدومان به بیمارستان سینا کامیاران منتقل  و سه مصدوم دیگر در محل تصادف توسط نیروهای اورژانس درمان شدند.

او همچنین از تصادف سواری سمند و پیکان  در محدوده روستای محمود آباد  در محور سقز- دیواندره خبر داد و در این باره توضیح داد: این حادثه نیز در ساعت 21 شب گذشته اتفاق افتاد که سه زخمی بر جای گذاشت.

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان از تصادف دیگری در همین محور  در محدوده روستای ایرانخواه  بین کامیونت خاور حامل بار میوه با تریلر کشنده  خبر داد و افزود: این حادثه  نیز در ساعت 23 شب گذشته اتفاق افتاد که یک  کشته و 4 زخمی بر جای گذاشت.

فرامرزی گفت : ساعت یک بامداد نیز یک دستگاه سواری پژو پارس در محور بیجار- بابارشانی واژگون شد  و یک نفر کشته و یک نفر زخمی شدند.