31. ارديبهشت 1398 - 10:17   |   کد مطلب: 301373
سراب روانسر: برخی شنیده‌ها حاکی از آن داشت که باشگاه پرسپولیس درصدد جذب مرتضی پورعلی گنجی است، اما این موضوع شایعه‌ای بیش نیست.

به گزارش سراب روانسر، به نقل از برنا؛ مرتضی پورعلی گنجی مدافع ۲۷ ساله سابق باشگاه السد قطر و یوپن بلژیک که سابقه بازی در نفت تهران را دارد، در نقل و انتقالات زمستانی با عقد قراردادی ۳ و نیم ساله به العربی پیوست و تاکنون عملکرد خوبی در این تیم داشته است.

برانکو در سالیان گذشته همیشه علاقه داشت تا مدافع مازندرانی تیم ملی، پرسپولیسی شود اما پس از حضور خلیل زاده و عملکرد خوب  این بازیکن در جمع سرخ‌پوشان پایتخت، حضور او منتفی شد و اکنون نیز که خبر‌هایی مبنی بر پرسپولیسی شدن او به گوش می‌رسد، شایعه‌ای بیش نیست.

البته اگر پورعلی گنجی که علاقه زیادی به پرسپولیس دارد، بخواهد شاگرد برانکو ایوانکوویچ شود، انتقال گران، اما جذابی خواهد بود، زیرا او یکسال دیگر با باشگاه قطری قرارداد دارد و باید با پرداخت هزینه ای رضایت نامه خود را دریافت کند.

 

 

سرمربی کروات سرخ‌پوشان هنوز فهرست نقل و انتقالات را در اختیار مدیران باشگاه قرار نداده و تمرکزش روی بازی با سپاهان اصفهان است اما خط دفاعی این تیم متشکل از سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، محسن ربیع خواه و مهدی شیری عملکرد خوبی در این فصل داشتند و قرار است در لیگ نوزدهم، محمد انصاری و حسین ماهینی نیز به این جمع اضافه شوند.

به هرحال حضور پورعلی گنجی در پرسپولیس شایعه است و این موضوع فعلا واقعیت ندارد.