2. خرداد 1398 - 14:36   |   کد مطلب: 301433
سراب روانسر: به مناسبت سالروز فتح خرمشهر آیین گرامیداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در جوانرود برگزارشد

به گزارش سراب روانسر، 

به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر آیین گرامیداشتی با حضور اقشارمختلف مردم و مسئولان در مسجد جامع جوانرود برگزارشد.

 

فرمانده سپاه ناحیه جوانرود با گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر به اهمیت عملیات بیت المقدس اشاره کردو گفت : فتح خرمشهر بزرگترین دستاورد برای ایران اسلامی بود.

 

سرهنگ ابوذر انوری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که خرمشهرها در راه است افزود : امروز مسائل اقتصادی و اجتماعی و... فتح خرمشهر است که برای فتح آن باید همت گماریم .

 

وی اظهارداشت : به حمد خداوند و در سایه پیروی از منویات مقام معظم رهبری و اتحاد و همبستگی ملت بزرگ ایران از محاصر اقتصادی دشمن هم عبور خواهیم کرد.

 

سرهنگ انوری یادآورشد: همه ما باید باوحدت وبردادری ، وروحیه انقلابی وجهادی با تبعیت از ولایت ورهبری در مقابل توطئه های دشمنان ایستادگی کنیم.

 

فرمانده تیپ انصارالرسول (ص) جوانرود نیز با یادآوری پیروزی انقلاب اسلامی و دشمنی های آمریکا و استکبار جهانی گفت : آزاد سازی خرمشهر و حماسه سوم خرداد امداد الهی بود چرا که رزمندگان ما اعتقاد به خدا داشتند و انقلاب اسلامی نیز متکی به اسلام بود.

 

سردار ناصر باباخانی افزود: بزرگترین پیام فتح خرمشهر شکست دشمن و پایداری ایران اسلامی و ایمان راسخ به خدا بود.

 

وی به لشکر کشی های آمریکا اشاره کرد و اظهارداشت : آمریکا هر روز لشکرکشی هایی دارد و امروز نیز برای ترساندن رزمندگان و انقلابیون لشکر کشی می کند اما رزمندگان و انقلابیون ما نشان داده اند که هیچ واهمه ای از لشکر کشی دشمنان ندارند.

 

فرمانده تیپ انصارالرسول جوانرود خاطرنشان کرد :دشمن از رزمندگان اسلام می ترسد اگر آنان نمی ترسید یک لحظه از حمله به ایران اسلامی درنگ نمی کردند.

 

سردارباباخانی با تاکید برهوشیاری و اتحاد و انسجام مردم در برابر دشمنی های آمریکا یادآورشد: تا زمانی ملت بزرگ ایران در مسیر ولایت و رهبری با اتحاد و انسجام حرکت کند آسیبی نخواهد دید.