نمایش 1 - 10 از 34
یادداشت میهمان
سراب روانسر:امروزه اطلاعات حرف اول را در پیشرفت زندگی فردی و اجتماعی می زند
یادداشت؛
سراب روانسر: بخش اعظم و قابل توجهی از این خانواده ها به خصوص جوانانی که تازه تشکیل خانواده داده و اتفاقا دارای فرزندی هم شده اند، ماهواره از ضروریات زندگی شان شده تا جایی که برخی عنوان می کنند ابزاری است برای پر کردن اوقات فراغت!
یادداشت؛
سراب روانسر: اعتماد به نفس یعنی دیدن خود به عنوان فردی توانا با کفایت دوست داشتنی و منحصر به فرد، اعتماد به نفس یعنی آن احساس و شناختی که از توانایی ها و محدودیت های بیرونی و درونی خود دارید، اما چگونه می توان آن را افزایش داد؟
یادداشت سردبیر؛
سراب روانسر: با وعده نزدیک به انتخابات دولت، ان شاء ا.. بعد از انتخابات سهام عدالت خواهیم گرفت.
یادداشت؛
سراب روانسر: فضای خانواده و ارتباط افراد با یکدیگر تعیین کننده میزان آرامش افراد در این فضا می باشد، که این امر مستلزم همکاری اعضای خانواده با یکدیگر و مدیریت والدین است.
سراب روانسر: روان درماني به ياد گرفتن در مورد خودتان کمک مي کند، اینکه دارای چه خصوصیاتی هستیم که شناخت کاملی از خود بدست آوریم.
یادداشت؛
سراب روانسر: زمانی وقت برای ما ارزش داشت،اما الآن تنها چیزی که زیاد شده و البته کم ارزش،واژه ی دیرآشنای وقت می باشد.
یادداشت؛
سراب روانسر: ساده ترين راه براي برقراري ارتباط و باز کردن باب گفتگو، "لبخند زدن" است. براي اين که به کسي اجازه نزديک شدن به فضاي شخصي خود را ندهيم، کافي است کمي اخم کنيم. به همين سادگي مي توانيم کسي را از خود دور يا به خود نزديک کنيم.
یادداشت؛ فريب تبليغات تلويزيوني را نخوريد/
سراب روانسر: آنتن‌فروشی رسانه ملی این‌بار آینده ی دانش‌آموزان را نشانه رفته است! كنكور آسان است بزرگترين دروغ آموزشي است؛ گول نخوريد!
یادداشت میهمان؛
سراب روانسر: این روزها مردم خیلی زود عصبانی می شوند و از کوره در می روند، نمونه های بارز آن را طی کمتر از ده روز اخیر در اورامانات شاهد بودیم.

صفحه‌ها