نمایش 1 - 10 از 21
یادداشت سردبیر؛
سراب روانسر: با وعده نزدیک به انتخابات دولت، ان شاء ا.. بعد از انتخابات سهام عدالت خواهیم گرفت.
یادداشت میهمان؛
سراب روانسر: در جلسات آموزش خانواده در سیستم آموزش و پرورش درصد قابل توجهی از اولیاء با این ذهنیت که از آنها پول مطالبه خواهد شد از آمدن به مدرسه امتناع می کنند.
یادداشت سردبیر؛
سراب روانسر: در حالی وعده های واهی برای برداشته شدن تحریم ها به موجب برجام به گوش می رسد که این روزها چیزی از برجام، برجا نمانده است.
یادداشت سردبیر/
سراب روانسر: این روزها فضای مجازی به دستاویزی برای بسیاری از کاریران تبدیل شده است کاربرانی که خواسته یا ناخواسته اخباری را نشر و باز نشر می دهند که در مورد صحت این اخبار هیچ اطلاعی ندارند.
یادداشت سردبیر/
سراب روانسر: قصه ی انتخابات برای خیلی از نامزدها تریبون آزادی است برای خودآرایی و معرفی خود به عامه، میدانی برای هنرنمایی آنهایی که نیامده بازخواهند گشت.
یادداشت؛ احمدپورفتح الهی
سراب روانسر: هرگاه نامی از انتخابات برده می‌شود ناخودآگاه ذهنیت مشروطه و مظفرالدین شاه به خاطر می‌آید و اتفاقاتی که پس از مرگ وی موجبات اضافه شدن اصل دوم متمم قانون اساسی شد
یادداشت سردبیر؛
سراب روانسر: فجایع اخیر در برگزاری کنگره ی حج بی کفایتی از پیش مشخص شده ی سران آل سعود و یا به تعبیری واضح تر آل سقوط را برای جهان اسلام به اثبات رسانید و مشخص شد افسار سران دولت عربستان در دستان آمریکا می باشد.
به بهانه انتصاب استاندار جدید؛
سراب روانسر: امروز اسدالله رازانی در برابر مجموعه ای از اثرات وضعی خطاهای باورنکردنی در عرصه مدیریت مواجه است که باید با مطالعه دقیق علل ظهور و سقوط تیم مدیریتی رضایی بابادی در مسیر جبران اجحاف 22 ماهه دولت در حق مردم کرمانشاه گام بردارد.
یادداشت سردبیر؛
سراب روانسر: چندین سال است ملت با حساب دو دو تا چهار تایِ، چرتکه های کهنه بازاری که تنها زارش برای مردم باقی مانده است حساب یارانه را می کنند، و به هوای یارانه راهی بازار می شوند.
روز پر حاشیه برای خبرنگاران
یادداشت سردبیر/
سراب روانسر: این روزها خیلی ها به اصطلاح حرفه خبر رسانی را فقط در کلاسِ کارشان می بینند، گویی اگر تیپ آنچنانی و گاهی زیرابرو برداشته نباشی، کلاس کارت پایین است!!!

صفحه‌ها