نمایش 1 - 10 از 26
یادداشت کیومرث ملکی پیرو سیل اخیر در روانسر؛
سراب روانسر: دکتر کیومرث ملکی طی یادداشتی مطالبی را در خصوص سیل اخیر شهرستان مطرح کرد و برای برون رفت زا شرایط بحرانی مواردی را پیشنهاد نمود.
یادداشت؛
سراب روانسر: فرماندار رواسنر پیرو اظهارات اخیر در خصوص استاندار کرمانشاه مطالبی را یادآور شد.
یادداشت سردبیر؛
سراب روانسر: در حالی بیش 15 ماه تا آغاز پروسه ی انتخابات مجلس آتی باقی مانده است اما فعالیت برخی افراد در فضای مجازی نشان از اعلام حضور آنها در کارزار پیش رو می دهد.
یادداشت میهمان؛
سراب روانسر: اورامانات را می توان، مجموعه ای از ظرفیتهای لازم برای توسعه پایدار دانست. ظرفیتهای طبیعی، مرزتجاری، سرمایه های انسانی، آب و ... را می توان برشمرد که در صورت توجه و برنامه ریزی می تواند نویدبخش آینده ای توسعه یافته برای اورامانات باشند.
یادداشت میهمان
سراب روانسر: انتخاب و انتصاب مدیران بومی شایسته، متخصص و متعهد در رده‌های پایه،میانی و بالایی استان شاید یکی از دغدغه‌های فعالان مدنی و سیاسی و همچنین مردم کرمانشاه است
یادداشت سردبیر؛
سراب روانسر: با وعده نزدیک به انتخابات دولت، ان شاء ا.. بعد از انتخابات سهام عدالت خواهیم گرفت.
یادداشت میهمان؛
سراب روانسر: در جلسات آموزش خانواده در سیستم آموزش و پرورش درصد قابل توجهی از اولیاء با این ذهنیت که از آنها پول مطالبه خواهد شد از آمدن به مدرسه امتناع می کنند.
یادداشت سردبیر؛
سراب روانسر: در حالی وعده های واهی برای برداشته شدن تحریم ها به موجب برجام به گوش می رسد که این روزها چیزی از برجام، برجا نمانده است.
یادداشت سردبیر/
سراب روانسر: این روزها فضای مجازی به دستاویزی برای بسیاری از کاریران تبدیل شده است کاربرانی که خواسته یا ناخواسته اخباری را نشر و باز نشر می دهند که در مورد صحت این اخبار هیچ اطلاعی ندارند.
یادداشت سردبیر/
سراب روانسر: قصه ی انتخابات برای خیلی از نامزدها تریبون آزادی است برای خودآرایی و معرفی خود به عامه، میدانی برای هنرنمایی آنهایی که نیامده بازخواهند گشت.

صفحه‌ها