9. تير 1394 - 8:49   |   کد مطلب: 284817
سراب روانسر:این روزها خیلی ها باید بدانند روحانیون این سرزمین خطوط قرمز ملت ما محسوب می شوند

به گزارش سراب روانسر،یادداشت سردبیر/ خاطرات امام (ره) را که مرور میکنی دلواپسیش برای روزهایی بود که انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.

کاش کسی بود بجای خاطرات عجیب امام (ره) که کسی حتی از آنها خبر ندارد این جمله را یاد آور می شد و کاش به یاد می آوردند که امام خطوط قرمزش تا کجا بود

 

 اما این روزها کار به جایی رسیده که اسناد تازه انتشار شده مامور آمریکایی از رفاقت عجیب رژیم کودک کش سعودی با وزیر فرهنگی حکایت می کند که می خواست ایران را و مردمش و اسلامش و حتی امام حسینش(ع) را اصلاح کنند شاید اصلاحی به سبک روز های فتنه خیابان های تهران که خیمه پسر رسول خدا (ص) ناجوانمردانه در آتش سوخت.

 

این روزها تدبیر خادمین ملت در فرمانداری شهرستان استانی که اولین و آخرین گلوله 8 سال جنگ تحمیل شده استکبار را تجربه کرده است در پاسخ به مراجعه کنندگان مشت ولگد است که شاید در سالهای ستم شاهی هم نمونه آن را در سطح مقام ارشد یک شهرستان کمتر مشاهده کرده باشیم.

 

این روزها خیلی ها به خواب غفلت رفته اند و نمیدانند اگر ایزوتوپ های اراک متوقف شوند رویای کودکان سرطانی ایران کابوس خواهد شد.

 

ابن روزها خیلی ها خیال میکنند فاصله عد1 تا 8 در موضوع توان انرژی هسته ای را ملت ما درک نمیکنند

 

این روزها حتی به حرمت علمای این سرزمین که وارثان پیامبران هستند رحم نمیشود وعالمانی که سالها حافظ عزت واسلامیت این سرزمین بوده اند را به غش کردن خانم ها تشبیه میکنند

 

کاش به تمام مسئولین این مملکت گوش زد میکردند که عمامه وعبای آخوندهای این سرزمین یادگاری است از رسول اکرم(ص) پیامبری که در نشریات خارجی به ساحتش توهین می شود و در ایران اسلامی به عالمانش که وارثانش هستند توهین.

 

این روزها می خواهند به قول خودشان آخوندها را از صفحه تلویریون هم حذف کنند.

 

کاش یادشان می آمد خانم های سرزمین ما 8 سال درمقابل توپ وآتش دنیای استکبار نه تنها غش نکردند بلکه فرزندان و همسران همین زنان بودند که عزت را خلق کردند.

 

این روزها خیلی ها باید بدانند روحانیون این سرزمین خطوط قرمز ملت ما محسوب می شوند