آخرین اخبار

12. شهريور 1394 - 6:29   |   کد مطلب: 287055
سراب روانسر: رقابت نابرابر تقدیر و تشکر بنرهای بی جان، کلنگ احداث بیمارستان روانسر را به سردی از دست مسوولان انداخت و امید مردم روانسر را با تدبیر مدیران ناامید کرد

به گزارش سراب روانسر، از ماجرای کلنگ نخورده به زمین بیمارستان روانسر یک هفته می گذرد، اما هنوز بنر های تقدیر و تشکر در سطح شهر خودنمایی می کند و در این میان تنها چیزی که به چشم نمی آید حال مردم شهرستان است.

 

 

رمان تبلیغات بیمارستان روانسر گویا تمامی ندارد، رمانی به وسعت نادیده گرفتن خواسته ی مردمانی، که سالهاست چشم انتظار اند تا شاید کمترین خواسته اشان برآورده شود.

 

بیش از یک هفته از ماجرای کلنگ معلق بیمارستان روانسر می گذرد، اما هنوز خبری از تدبیر مدیران ارشد استان و شهرستان نیست، زمانیکه به زمینی که قرار بود در هفته دولت کلنگ زنی شود می رویم بنرهایی را می بینی که پر است از تشکر و خیر مقدم جناب آقای فلان و فلان !!! بنرهای که با صرف هزینه های گزاف به زمین خوردند اما کلنگ احداث بیمارستان به زمین نخورد.

 

وقتی به داخل شهر می روی از بنرهای تبلیغاتی سراب خشکیده ی روانسر به راحتی نمی توان گذشت، بنر هایی که جای خدمت صادقانه را کمرنگ کرده اند

 

گویا این تبلیغات واهی کماکان ادامه دارد، ماجرا از آنجا داغ تر می شود که وقتی مسافری، رهگذری به مانند همیشه باز هم به لطف مسئولین از شهر" راه گذر " روانسر عبور می کند بنرهای را خواهید دید، که سرا پا پر است از" حرف " بنرهای که با خیال راحت در حال ویزیت مردم شهرستان اند، آنگاه به حال مردم روانسر بابت این همه خدمات حسادت می ورزند.

 

اینجاست که باید گفت : بزرگی سراسر به گفتار نیست / دو صد گفته چون نیم کردار نیست

 

مسئولین گرام !!!

 

این همه تبلیغ و تقدیر به راه انداختن چه ثمری دارد ؟!

 

چرا هر روز یک وعده می دهید و به وعده ی خود عمل نمی کنید؟!

 

چرا باید قولی را بدهید که هنوز در ابتدای آن قرار دارید؟!

 

چرا تقدیر؟! تقدیر به چه خاطر !!! به خاطر بازی کردن با احساسات مردم؟!

 

و ...؟!

 

بدعت غلط و نوآموز تشکر با بنر و پلاکارد و صرف هزینه های بیت المال در جهت خودستایی شایسته مدیرانی که وظیفه آنان ارائه خدمت به مردم می باشد، نیست. مدیرانی که وظیفه ی جز خدمت رسانی به مردم ندارند.

 

در پایان امید است با تدبیر مدیران کلنگ احداث بیمارستان روانسر در آینده نزدیک به زمین بخورد

 

دیدگاه‌ها

خداوکیل اگه مدیریت کردن اینجوره بقال سرکوچه ما از همه بهتر بقالی کوچکش رو تو کوچه ما مدیریت میکنه وتا حالا کوچکترین مشکلی هم پیش نیومده. بخدا شرمندگی داره این کارا. امیدوارم کسی باشه جلو این بی مدیریتی هارو بگیره...
كلنگ را بايد در زميني بزنند كه زمينش سالهاست اهدا شده است و به بهانه مرغوبيت زمين از آن صرفنظر كرده اند .مگر روبروي آن زمين اهدايي، ساختمان دادگستري و دانشگاه آزاد ساخته نشده.چه عجب !!!! حالا اين زمين مرغوب است.و الان مي خواهند بيمارستان را نزديك كارگاه صنعتي كه سر و صداي زيادي را ايجاد ميكند بسازند!!!

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی