12. دى 1397 - 16:14   |   کد مطلب: 298647
سراب روانسر: در حالی بیش 15 ماه تا آغاز پروسه ی انتخابات مجلس آتی باقی مانده است اما فعالیت برخی افراد در فضای مجازی نشان از اعلام حضور آنها در کارزار پیش رو می دهد.

به گزارش سراب روانسر، این روزها و در مناطق مختاف از جماه منطقه ی اورامانات شاهد خط و نشان کشیدن پیش از موعد برخی نامزدهای احتمالی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می باشیم که به نوعی در حال فراهم سازی زمینه ها برای خود می باشند.

 

قصه ی پر فراز و نشیبِ انتخابات در شهرها و مناطق سُنتی و کوچک، همواره جریانات خاص خود را بهمراه دارد، تا جایی که عده ای، پلی خواهند شد برای طی کردن ره صد ساله ی دیگران، و مابقی؛ کما فی سابق بایستی سماق بمکند.

 

این روزها با وجود شبکه های اجتماعی فراوان، در حالی افراد مختلف که قصد حضور در انتخابات پیش رو را دارند، با سیاستی نه چندان حرفه ی، له یا علیه سایرین تیتر می زنند که تا دیروز، نبودند [صدایی از آنها به گوش نمی رسید و کارنامه ی آنها گواه صادقی بر این مهم است] و فردا هم نخواهند ماند، اما در این آشفته بازار برای خود یارکشی می کنند.

 

داستان نامزدهای منطقه اورامانات از آنجایی به مانند ادوار قبل غم انگیر تر خواهد شد که، همین متکلمان وحده، روزی نه تنها تکلم را پیش'کَش می کنند، بلکه چیزی را از گذشته ی خود نه می شنوند و نه به یاد می آورند.

 

بیایید قدری منصف و اندکی آگاه باشید و به مخاطب خویش احترام بگذارید؛ بی هوا تیتر نزنید، ناطق مطلق نشوید، و مرد عمل باشید و صد البته بمانید.

 

دیر یا زود یکی از شماهایی که امروز مدام برای دیگری رجز می خوانید و خواهید خواند، راهی بهارستان می شوید، و آن زمان ما می مانیم و انتظار دیرینه ای برای عمل، و شمایی که در دسترس نمی مانید و چرخه ی که ادامه دارد ...