16. دى 1397 - 20:21   |   کد مطلب: 298684
سراب روانسر: در حالی وزیر بهداشت از سمت خود استعفا داد که بارها وعده ی تعجیل در ساخت بیمارستان روانسر را داده بود.

به گزارش سراب روانسر، سالهاست که دیگِ جوشان وعده های واهی، برای بیمارستان روانسر، تیمارداری می کند، و پیش از آنکه درمان کند، خود موجب درد است.

 

جناب قاضی ‌زاده هاشمی وزیر پیشینِ بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خُلفِ وعده هایتان خیلی پیش'تر بر ما ثابت شد، همانگونه که شما [در استعفا نامه ی خود] توپ را در زمین سازمان برنامه و بودجه انداختید، ما هم کم کاری شما را [ ... در کنار عدم مطالبه گری مسئولان منطقه] دلیلی محکم برای مشخص نشدن موضوع بیمارستان شهرستان روانسر پس از گذشت سالها می دانیم.

 

همانطور که گفتید؛ شهد شیرین طرح تحول سلامت را نچشیدیم، اما شیره ی وعده ها را حس و لمس کردیم، به یاد داریم که در دولت دهم وعده دادید، که تا قبل از پایان کار دولت وقت، تکلیف بیمارستان روانسر مشخص خواهد شد، اما آنچه مشخص شد، عدم تحقق وعده های شما و سایرین [نیروهای بومی منطقه و استان] در این حوزه بود.

 

طی هفته ی گذشته و در آخرین سفر خود به استان کرمانشاه، مجددأ وعده دادید که، کار بیمارستان روانسر از هفته بعد آغاز خواهد شد اما گویی کار برای شما پیش از آنکه آغاز شود، پایان یافت.

 

بی شک پس از فردای امروز، جایگاهی بالاتر از وزارت بهداشت در دست خواهید گرفت اما آنچه مشخص می باشد این است که، تراژدی نه چندان دراماتیک بیمارستان روانسر کماکان ادامه دارد.