نمایش 1 - 10 از 20
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
وبلاگ " انتظار "
اسم فیلم هم به خوبی نمایانگر وضعیت اون روزهای سیاه در ایرانه؛ ایرانی که به علت سرسپردگی، وطن فروشی، خیانت، بی غیرتی و بی عرضگی حاکمانی مثل رضا شاه که هنوز هم کسانی از اون به نیکی یاد می کنن.
وبلاگ " شایسته "
آیا می دانید که هیچ یک از راههای پیشگیری از بارداری 100% تضمین شده نیستند؟ بعنوان مثال استفاده از کاندوم، می تواند احتمال بارداری تا حدود 85% کاهش دهد و هنوز 15% احتمال حاملگی وجود دارد.
وبلاگ " شعر حجاب "
تو را از فاطمه این درس ناب است تو را ای زن بدان زینت، حجاب است
ویلاگ خبری تحلیلی روانسر نوشت؛
گفته شده وقتی انسان می میرد و در سکرات موت قرار می گیرد پرده هایی از جلوی چشم او برداشته شده و چیزهایی نمایان می شود مثل دیدن شیاطین، آمدن عزرائیل یا امام معصوم علیه السلام. برخی می گویند این شرایط برای کسی است که ناگهانی سکته می کند با توجه به این اقوال کدامیک صحیح است؟
وبلاگ " روانشناسی علم شناخت روح "
گسترش روزافزون استفاده کودکان از اینترنت پیش از شناخت خاستگاه استفاده از آن و خطرات و آسیب های پیش رو و نحوه ی پیشگیری از خطرات احتمالی، عواقبی از جمله اعتیاد به اینترنت، افزایش تعارض بین والدین و کودکان، افزایش تعداد کودکانی که به بلوغ زودرس دچار می شوند و ...... را در پی داشته است.
وبلاگ " خبری تحلیلی روانسر "
سیاست، اجتماع، فرهنگ، دین مردم همه و همه در گرو جوانان است با اشتغال زایی برای جوانان شهری با فرهنگ خواهید داشت اگر به جوانان توجه شود هیچ جوانی را در ....
وبلاگ " قله افتخار"
حق تماشای تو به رسمیت شناخته نشده! خیالت تخت . . . تحــریم کــن!
وبلاگ "منتظران بهشتی" نوشت:
ما نمی گوییم که شما از این شبکه های مجازی استفاده نکنید، ولی هرچیزی حدی دارد همه چیز به وقتش و در حدمعمولش خوبه، نه بیش ازحد، که دیگر در این صورت عواقب دیگری در پیش دارد.
وبلاگ " تاکستان "
مهارزدایی موجب می شود حساسیت ها به رفتارهای نمایش داده شده کمتر و برانگیختگی و ناراحتی ناشی از نمیاش فیلم ها کمتر شود. یک نوع دیگر تاثیر نگرش در فیلم های ماهواره ای کاشت و تولید نگرش های خاص به رفتارهای خاص فیلم هاست.
وبلاگ " پایگاه فرهنگی مذهبی جنگ و زن "
میزان ضخامت و حتی کیفیت دوخت لباس خود بخش مهمی از حجاب را تشکیل می‌دهد بدون شک لباس‌های نازک و تنگ و بدن‌نما فرودگاه پیکان مسموم شیطان و موجب خیره شدن چشم‌های هرزه و آلوده و به فساد کشاننده جامعه است. در مقابل لباس‌های غیربدن‌نما، دیده‌ها را از خود دور می‌سازد، و سلامت معنوی نفوس را تأمین می‌کند.

صفحه‌ها