نمایش 1 - 9 از 9
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
وبلاگ " انتظار "
اسم فیلم هم به خوبی نمایانگر وضعیت اون روزهای سیاه در ایرانه؛ ایرانی که به علت سرسپردگی، وطن فروشی، خیانت، بی غیرتی و بی عرضگی حاکمانی مثل رضا شاه که هنوز هم کسانی از اون به نیکی یاد می کنن.
وبلاگ " نیمکت آخر "
شاید بتوان گفت تحریم ها علاوه بر اینکه مشکلاتی را برای ایران ایجاد کرده اما باعث پیشرفت و تعالی شد و باید از اینجا از ماشین تند رو تحریم های آمریکا که هر روز با سرعت بیشتری در حال حرکت خود بود تشکر کنیم .
وبلاگ " حرف دل "
شورای شهر ، خانوم ... راننده تریلی ، خانوم ... آهنگر ، خانوم ... تاکسی ران ، خانوم ...
وبلاگ " تحول گرايان دلسوز اسلام ابادي "
اين روزها در تبليغات انتخاباتي زود هنگامي كه بيشتر كانديداها شروع كردند حرفهاي بعنوان خوراك تبليغاتي تحويل مردم شريف اسلام ابادداده ميشود كه باورش براي خود اين عزيزان گوينده دور از ذهن و انتظار است . در اين ميان بيشتريت تعريف و تمجيدهاي كه نميشود باور كرد!
منتقدان من کلاغ هستند
وبلاگ " خبری تحلیلی روانسر "
سراب روانسر: مردم ما انقلاب کردند تا شاه و شاهنشاهی و زورگویی از بین برود اما گویا شما هنوز انقلاب نکرده اید، اینجا ایران است جناب هاشمی رفسنجانی خیلی سالهاست که انقلاب شده است.
وبلاگ " خبری تحلیلی روانسر "
کاندیداهای دور دهم مجلس شورای اسلامی با شروع شب های پائیزی به فکر دوستان و برادران هفت پشت غریبه ی خود در روستا ها افتاده اند و با چای شیرین بهمراه چاشنی سیاست صله ی رحم را بجای می آروند.
وبلاگ " خبری تحلیلی روانسر "
سیاست، اجتماع، فرهنگ، دین مردم همه و همه در گرو جوانان است با اشتغال زایی برای جوانان شهری با فرهنگ خواهید داشت اگر به جوانان توجه شود هیچ جوانی را در ....
وبلاگ " تاکستان "
مهارزدایی موجب می شود حساسیت ها به رفتارهای نمایش داده شده کمتر و برانگیختگی و ناراحتی ناشی از نمیاش فیلم ها کمتر شود. یک نوع دیگر تاثیر نگرش در فیلم های ماهواره ای کاشت و تولید نگرش های خاص به رفتارهای خاص فیلم هاست.
وبلاگ " اسلام آباد جوان "
ما نه جیره خوار آمریکاییم و نه وابسته به استعمار ما سالهاست تحریمیم توسط خودمان.